Montaazivahu püstol T635 teflon

24.70

Püstol on konstrueeritud polüuretaanvahu professionaalseks pihustamiseks monteerimisel, paigaldamisel ja vahu muudel otstarvetel kasutamisel.

Püstol on äärmiselt sobiv laialdaselt saadaolevate polüuretaanvahu balloonide keskkonnasõbralikuks ja säästlikuks kasutamiseks. Tänu vahuvoolu reguleerimise võimalusele sobib see püstol vahu kontrollitud pihustamiseks ja vuukide täpseks täitmiseks. Seega muudab see püstol komponentide (nagu ukse- ja aknaraamide) paigaldamise kiireks, lihtsaks, täpseks ja ka ohutuks tegevuseks.

EELISED:

-Puhas pihustuspind
-Vahuvoolu reguleerimine
-Kerge ja vaevatu käsitsemine
-Tavatult pikk väljalasketoru, mille saab varustada pikendustega juurdepääsu parandamiseks igale poole
-Universaalne

Kasutusjuhend:
1)Kontrollige, ega püstol ei ole kahjustatud, enne kui seda kasutate. Loksutage ballooni tublisti ja eemaldage seejärel balloonilt sulgev kork. Keerake balloon kiiresti püstoli adapteri külge. Kiiresti tegutsemine on oluline vahu lekkimise ja adapteri määrdumise vältimiseks. Kui pisut vahtu peaks siiski lekkima, siis tuleb lekkinud vaht kohe sobiva puhastiga eemaldada. Vajutage ballooni kasutamiseks kergelt päästikule, et täita püstol ja toru vahuga. Püstol on nüüd kasutamiseks valmis.
2)Vahuvoolu reguleeritakse püstoli päralt. Keerake voolu reguleerimise ketast päripäeva vahuvoolu vähendamiseks ja / või õhema kihi saamiseks. Keerake regulaatorketast vastupäeva vahuvoolu suurendamiseks ja / või paksema kihi saamiseks. Vahuvoolu reguleerimine on vajalik optimaalsete tulemuste saavutamiseks iga rakenduse puhul.
3)Keerake tühja ballooni väljavahetamiseks balloon kiiresti püstolilt ära. Puhastage adapter kohe vahust. Kui balloon ei ole veel päris tühjaks saanud ning te soovite seda uuesti kasutada, siis tuleb puhastada ka ballooni ventiili. Mõlemal juhul tuleb kasutada sobivat puhastit. Keerake puhastiballoon püstoli adapteri külge ja pihustage, kuni püstol on täiesti puhas. Adapter, pihustusotsak ja pihustuspea peavad olema alati puhtad ning kasutada tuleb sobivat puhastit. Püstol sulgub tihedalt ning seega ei hakka vaht kuivama, kui kord ballooni püstolile keeranud olete. Puhastage püstolit hoolikalt, kui te seda mõnd aega kasutada ei kavatse.
4) Viskoossuse muutumisel võib lekkida vahtu nõela tihendi reguleerimiskruvist. Puhastage sel juhul püstoli osad kohe vahust ja pingutage kruvi päripäeva mutrivõtmega nr 8. Kruvi pingutamise tulemusel sulgub püstolis olev tihend (valmistatud sünteespolümeerist P.T.F.E. ehk polütetrafluoroetüleenist, mis on tuntud ka kaubamärginime Teflon all) tihedalt ümber nõela ning hoiab ära vahu lekkimise. Kontrollige samal ajal ka, kas nõel liigub vabalt. Õlitage vajadusel nõela ning kruvi ja tihendi liitekohta.

Ohutusnõuded:
Juhinduge püstoli töökorras hoidmiseks eespool antud kasutusjuhistest ning olge püstoli käsitsemisel hoolikas.

Püstolit ei tohi mingil juhul suunata iseendale ega teistele inimestele. Järgida tuleb vahu tootja antud vahu pihustamist puudutavaid ohutusalaseid juhiseid.

Tasuta transport
Võrdle