Soodus!

Tuuletõkkeplaat klaasvillast Isover RKL31 (1.2×1.8 m)

10.5014.50

Clear selection
Võrdle
Tootekood: - Kategooriad: , ,

Toote kirjeldus

Plaadi mõõdud;

Pikkus; 1.8 meetrit
Laius ; 1.2 meetrit
Paksus; 30 mm või 20 mm

ISOVER RKL 31 on jäik klaasvillaplaat, mille pikematel külgedel on punnsoonühendus, ning mille üks pool on kaetud klaaskiudvildiga. ISOVER RKL 31 kasutatakse peamiselt kombineeritud soojustus- ja tuuletõkkeplaadina välisseintes, pööningutel, katuslagedel ja ventileeritud aluspõrandates. Toode on sobiv kasutamiseks nii uusehitustel kui ka remonditöödel. Tänu punnsoonühendusele kinnituvad plaadid tihedalt teineteise vastu (ei teki külmasildu).

ISOVER RKL on jäik klaasvillaplaat, mille pikematel külgedel on punnsoonühendus ning mille üks pool on kaetud klaaskiudvildiga. ISOVER RKL on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ega sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVER RKL on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide saasteklassile M1.

Kasutamine
ISOVER RKL-i kasutatakse peamiselt kombineeritud soojustus- ja tuuletõkkeplaadina välisseintes, pööningutel ja ventileeritud aluspõrandates. Toode on sobiv kasutamiseks nii uusehitustel kui ka remonditöödel. Tänu punnsoonühendusele kinnituvad plaadid tihedalt teineteise vastu (ei teki külmasildu).

Paigaldamine
ISOVER RKL paigaldatakse karkasspostidele alusseibide ja naelte või kruvide abil. Välisvooderdise võib läbi isolatsiooniplaatide karkassile kinnitada spetsiaalsete vahedetailide või müürisidemete abil (4-6 müürisidet m²). Soojustus tuleb paigaldada kuivades tingimustes ning projekteerija juhiseid järgides.