Soodus!

XPS foam 250 SL-AN

49.5369.90

Clear selection
Võrdle
Tootekood: - Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

XPS FOAM isolatsioonimaterjalid on valmistatud ekstrudeeritud kärgpolüstüreenist ja sobivad eriti hästi pinnasesse ehitamisel, kus vajatakse kõrget koormustaluvust, niiskuskindlust ning häid ja kestvaid soojusisolatsiooniomadusi.

XPS FOAM tooteid kasutatakse vundamentide, keldriseinte, otse pinnasel põrandate ja pööratud katuste soojustamiseks, samuti väikemajade aluste külmakaitseks, keltsatõkkeks.

XPS toodete eelised:

  • kõrge survetugevus
  • olematu veeimavus
  • head soojustusomadused
  • kerge töödeldavus
  • omaduste muutumatus
  • taaskasutatavus
  • XPS 250 SL-A-N soojustusplaate kasutatakse hoone perimeetri külmakerkekaitseks; keldriseinte, soklite, vundamentide, pinnasel põrandate, tööstushoonete põrandate, vee- ja kanalisatsioonitrasside ning pööratud katuste soojustamisel. STYROFOAM 250 SL-A-N soojustusplaat sobib väiksemate ja keskmist koormust nõudvate aluskonstruktsioonide jaoks.

Tootekirjeldus

STYROFOAM 250 SL-A-N – ekstrudeeritud polüstüreenist soojustusplaat, 250 – lühiajaline survetugevus 10%-lise def. juures [kN/m²] (EN826), SL – serva kuju (ship lap) – 15 mm poolpunnsoon plaadi kõigis servades, A – Avance freoonivaba vahustamistehnoloogia, kärjed täidetud õhuga, N – ei sisalda tuleaeglustit, tuletundlikkuse klass F (EN13501-1). STYROFOAM 250 SL-A-N on kõrge pikaajalise koormustaluvusega – 90 kN/m² (EN1606) ning olematu veeimavusega 0.2% (EN12087) ekstrudeeritud kärgpolüstüreenist (XPS) soojustusplaat, mis säilitab oma isolatsioonivõime ja tugevuse ka rasketes tingimustes pinnases ja vee sees. Materjal on suure difusioonitakistusega, kuni 200 (EN12086), ja talub hästi külmumis-sulamistsükleid (EN12091) niiskes keskkonnas. STYROFOAM 250 SL-A-N on ajas muutumatute omadustega soojusisolatsioon. Toode on mädanemisekindel ja ebasobiv kasvualus seentele, mikroorganismidele ja kahjuritele. STYROFOAM 250 SL-A-N on keskkonnasõbralik materjal, mille tootmiseks ei kasutata CFC-d, HCFC-d, HFC-d ega muid osoonikihti hävitavaid gaase. Toode on valmistatud Avance tehnoloogiat kasutades, vahustusgaasiks CO2. Kinnised kärjed sisaldavad STYROFOAM 250 SL-A-N plaatide puhul vaid õhku. Vastavalt Põhjamaade normidele pole tootele lisatud mürgiseid tulekindlust tõstvaid broomiühendeid. STYROFOAM 250 SL-A-N soojustusplaadid kuuluvad tuletundlikkuse Euroklassi F (EN13501-1). Plaatide kõikides servades on jätkamiseks 15 mm poolpunnsoon.