SPU SAUNA-SATU (30x600X1200 mm) 0,72 m2/tk

6.50

Laost otsas

Võrdle

Toote kirjeldus

SPU Sauna-Satu 30

PLAATIDE MÕÕTMED 600 x 1200 mm
PAKSUS 30 mm
SOOJUSJUHTIVUS λD 0,023 W/mK
PUNNSULUS Täissulund kõigil külgedel
PINNAKATE Alumiiniumpaber plaadi mõlemal küljel.

Muretud saunaskäigud
Kingspan Sauna-Satu (SPU Sauna-Satu) sobib sauna seinte ja lae ning niiskete ruumide laepindade isoleerimiseks. Isolatsiooniplaate võib kasutada muudeski ruumides tarindisisese isolatsioonikihina koos laudvoodriga. Kingspan Sauna-Satu sobib ühtviisi hästi kasutamiseks nii ehitamisel kui ka renoveerimisel.

Ruumisäästlik ja efektiivne lahendus
Tänu suurepärasele soojusisolatsioonivõimele on Kingspan Sauna-Satu tarvilik paksus näiteks kivivillaga võrreldes poole väiksem. Näiteks kiviseina paigaldamisel annab Kingspan Sauna-Satu leiliruumi juurde peaaegu 10 cm lisapinda. Isolatsiooniplaadi alumiiniumpind peegeldab osa soojuskiirgusest tagasi, parandades nii tarindi soojusisolatsioonivõimet.

Lihtne ja kiire
Kingspan Sauna-Satu isolatsiooniplaate on lihtne töödelda ja kinnitada. Plaate saab lõigata, freesida, puurida ja naelutada. Isolatsiooniplaadid on varustatud täissulundiga kõigil külgedel, mistõttu isolatsioonikihi kokkupanek käib kiirelt ja kindlalt. Kergeid plaate on lihtne käsitseda ka kitsastes ruumides. Kingspan Sauna-Satu sobib ühtviisi hästi kasutamiseks nii kivi- kui ka puittarindite korral.

Kaitseb tarindeid
Kingspan Sauna-Satu pakub kaitset hallituskahjustuste eest, sest isolatsioonimaterjali struktuur hoiab ära niiskuse kandumise seina- ja laetarinditesse. Täieliku hermeetilisuse tagamiseks kasutatakse plaatide jätkukohtades ning läbiviikudes vuugivahtu ja alumiiniumteipi.

Vastupidav ja ohutu
Kingspan Sauna-Satu ei vetti ega tõmbu kokku, ei pehki ega hallita. Materjal talub suurepäraselt sauna kuuma ja niisket keskkonda. Kingspan Sauna-Satu muudab tarindi nii soojus- kui ka niiskustehniliselt õigel viisil õhukindlaks, mistõttu saun soojeneb ohutult ja energiasäästlikult. Kingspan Sauna-Satu talub pidevat +100 oC temperatuuri.

Kasutuskohad
Seinad ja ripplaetarindid saunas ja duširuumis ning muude ruumide seina- ja laetarindid koos laudvoodriga.