Kruntvärv Flat , matt, valge 18 L

45.50

Võrdle

Toote kirjeldus

Täismatt valge vesialuseline kruntvärv kuivadesse ja niisketesse ruumidesse.
Mugavalt pinnale kantav, ei pritsi värvimisel.
Hea kattevõimega.
Kuivades moodustab ühtlase, täismati pinnakatte mis talub kerget märgpuhastust.
Kergelt lihvitav
Vähendab kattevärvi kulu.

Pinna ettevalmistus;
Värvitav pind peab olema kuiv, puhastatud mittepüsivast, kooruvast materjalist, mustusest, rasvast ja tolmust. Varem email- või õlivärvidega kaetud pinnad lihvida matistumiseni, hoolikalt eemaldada lihvimistolm. Tugevalt määrdunud või rasvased pinnad pesta 3-5%-lise soodalahusega, loputada puhta veega ja lasta kuivada. Ebatasasused, praod ja lohud pahteldada sobiva pahtliga FILLER sarjast. Pahteldatud pinnad, poorsed või ebaühtlase poorsusega pinnad kruntida niiskustõkkega Aquastop või Tiefgrund. Järgida toote kasutusjuhendit.
Värvimine
Enne kasutamist värvi hoolikalt segada. Värvida 1-2 kihti temperatuuril +10 … +25оС ja suhtelise õhuniiskusel alla 80%. Värvmise ajal vältida tuuletõmbust ja kõrget temperatuuri (üle 25ºC). Värvimisel püüda säilitada “märga äärt”. Värvimistöödel mida teostatakse ebasoodsates tingimustes (tuuletõmbus, küttekeha, kõrge temperatuur, madal õhuniiskus) on soovitav värvile lisada kuivamisaja pikendajat Time+.
Töövahendid
Värvirull (niidi pikkusega10-14mm), värvipihusti (düüsi läbimõõduga 0,021 – 0,027 tolli)
Töövahendite puhastamine
Eemaldada töövahendilt liigne värv ning pesta vee ja seebiga puhtaks kohe peale värvimist.

Kulu;

Kulu
8-12 m2/L.
Kuivamisaeg
1-2 tundi temperatuuril 20ºC ning suhtelise õhuniiskusel 50%. Madalamal temperatuuril ja suurema õhuniiskuse korral kuivamisaeg pikeneb.