Biolan kasvuturvas 45 l ( 10 pakki )

49.00

Võrdle

Toote kirjeldus

Ostukogus 450 L e10 pakki.

Väetiselisandiga turbasegu harrastusaednikele.
Sobib külvamiseks, istikute kasvatamiseks, lillede ja köögiviljade aluspinnamullaks ning pinnaseparanduseks kõikjal aias (katab kuni 3 m2). Kasvuturbas ei ole taimehaigusi ega umbrohtu ning sellele on lisatud lupja ja väetist.
Maht: 45 liitrit

Kompostitud toorained: kompostitud mullasegu (puidukiugraanulid, broilerisõnnik, hele kasvuturvas)
Muud toorained: hele kasvuturvas

Lillede ja köögiviljade kasvatus: Biolani Kasvuturvas sobib köögiviljade ja lillede kasvatamiseks kasvuhoones ja avamaal, kas eraldi või mullaga segatult. Enamikule taimedele piisab Biolani Kasvuturba toitainevarudest kogu suveks. Väga palju toitaineid vajavatele taimedele soovitame lisaväetiseks Biolani kanasõnnikugraanuleid. Nt tomati ja kurgi väetamine: 0,5 liitrit kanasõnnikugraanuleid istiku kohta kolm korda suve jooksul.
Istikute kasvatamine: Biolani Kasvuturvas sobib köögiviljade ja lillede istikute kasvatamiseks. Tema toitainevarudest piisab enamikele istikutele kogu kasvuperioodiks. Väga palju toitaineid nõudvad taimed, nagu tomat ja kurk, vajavad istikustaadiumis lisaväetamist. Kasutage lisaväetamiseks Biolani kanasõnnikugraanuleid 0,5 dl/1 liitri vee kohta. Võite panna väetise kohe istikupoti põhja valmis.
Pinnaseparandamine: Väetiselisandiga kasvuturvas on sobiv pinnaseparandusaine nii kuivadele liivapinnastele kui ka tihedatele savipinnastele. Sobiv hulk on kotitäis turvast 3 m² kohta. Segage turvas ühtlaselt pinnasesse kevadtööde ajal.